چک کردن دریافت فوتبال استقلال مهدی رحمتی

چک کردن: دریافت فوتبال استقلال مهدی رحمتی تراکتورسازی استقلال تهران استقلال مهدی رحمتی

گت بلاگز ورزشی بلیت‌ لیگ جهانی در کشور عزیزمان ایران از همه كشورها ارزان‌تر است / افشاردوست

دبیركل فدراسیون والیبال کشور عزیزمان ایران گفت: قیمت بلیت لیگ جهانی در کشور عزیزمان ایران نسبت به كشورهای دیگر ارزان‌تر هست.

بلیت‌ لیگ جهانی در کشور عزیزمان ایران از همه كشورها ارزان‌تر است / افشاردوست

محمود افشاردوست در گفتگو با با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، راجع به اوضاع قیمت بلیت مسابقه های لیگ جهانی 2017 ، گفت: قیمت بلیت ممكن است جهت خانواده ها كه قرار است چند نفر با هم از یك خانواده همراه هم به سالن برگزاری مسابقه، بیایند كمی زیاد باشد.
وی ادامه داد: باید این را هم در نظر داشت كه قیمت بلیت لیگ جهانی در کشور عزیزمان ایران از همه كشورها ارزان تر هست. در كشورهای دیگری كه میزبانی لیگ جهانی را در اختیار دارند ، بلیت تماشای مسابقه های را با قیمت بسیار بالاتری خریداری می كنند.

عبارات مهم : ایران
افشاردوست افزود: بلیت لیگ جهانی 2016 در کشور عزیزمان ایران با قیمت 10هزار تومن كمتر فروخته شد و بر اساس تصمیمی كه فدراسیون گرفت امسال بلیت 40 هزار تومان فروخته می شود.

دبیر كل فدراسیون والیبال راجع به عملكرد تیم ملی در هفته نخست لیگ جهانی اظهار داشت: در مجموع كسب پیروزی برابر لهستان اتفاق خوبی بود هرچند برابر برزیل و ایتالیا هم از پیش بازنده نبودیم و در خیلی از دقایق بازی توانستیم سوار بر بازی باشیم.
وی افزود: كولاكوویچ در دیدار با لهستان و بعد از بیماری سعید معروف، به این نتیجه رسید كه تركیب تیم را عوض كند. خوشبختانه جوانانی كه كم تجربه هم بودند، بسیار خوب بازی كردند در همه پست ها ظایفشان را به خوبی انجام دادند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | مسابقه | مسابقه | خانواده | لیگ جهانی | ليگ جهاني | ليگ جهاني 2017 واليبال | محمود افشار دوست

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog