چک کردن دریافت فوتبال استقلال مهدی رحمتی

چک کردن: دریافت فوتبال استقلال مهدی رحمتی تراکتورسازی استقلال تهران استقلال مهدی رحمتی

گت بلاگز وب‌گردی عذرا شوهر داشت و دست از سرم بر نمی داشت ، خفه اش کردم

یک پسر جوان که زنی میانسال را به قتل رسانده و با جلب رضایت اولیای دم از قصاص گریخته بود از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

عذرا شوهر داشت و دست از سرم بر نمی داشت ، خفه اش کردم

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان،رسیدگی به این پرونده از عصر چهاردهم مرداد 91 به دنبال کشف شدن جنازه کبود یک زن 45ساله به نام عذرا در منزل اش در خیابان رودکی پایتخت کشور عزیزمان ایران در دستور کار ماموران کلانتری 108 نواب قرار گرفت.

عبارات مهم : ایران
همسر این زن به پلیس گفت: عذرا مدتی بود به دام مواد مخدر افتاده بود و رابطه خوبی با من نداشت. من صبح سریع به محل کارم رفتم ولی هنگامی که برگشتم با جنازه همسرم روبه رو شدم که با پیچیده شدن روسری دور گردنش خفه شده است هست.

پلیس در نخستین گام از تحقیقات به همسر قربانی مظنون شد ولی هنگامی که در بررسی گوشی گوشی تلفن همراه عذرا به رابطه پنهانی وی با یک پسر معتاد به نام اصغر پی برد وی را بازداشت کرد.

اصغر 20ساله مدتی پیش از این قتل به اتهام دزدی یک تابلو فرش عتیقه دستگیر و به 9 سال زندان محکوم شده است ولی با وثیقه از زندان رهایی یافته بود.

اصغر به کشتن زن میانسال اعتراف کرد و گفت: چون معتاد بودم با عذرا آشنا شدم. گاهی اوقات در غیاب همسر عذرا به منزل اش می رفتم و با هم مواد می کشیدیم ولی چون 25سال از او کوچکتر بودم از من اخاذی می کرد. او چند بار تهدیدم کرده بود ماجرای اعتیادم را به خانواده ام می گوید و ابرویم را می برد و من جهت اینکه آبرویم را نبرد به او پول داده بودم.از اخاذی های عذرا خسته شده است بودم به همین خاطر آخرین بار هنگامی که جهت مصرف مواد مخدر به منزل ارزش رفتم او را با روسری خودش خفه کردم.

با اعتراف پسر معتاد وی پای میز محاکمه ایستاد و به قصاص محکوم شد. حکم صادره در دیوان عالی کشور تایید شده است بود که وی با پرداخت دیه 30 میلیونی توانست رضایت اولیای دم را جلب کند و به زندگی برگردد. وی روز دوشنبه از جنبه عمومی جرم در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به دفاع پرداخت و گفت: از قتل عذرا پشیمانم و حالا که مواد مخدر را ترک کرده ام فهمیده ام دست به اشتباه بزرگی زده ام. حالا 4سال است در زندانم و از قضات دادگاه تقاضا دارم در مجازاتم تخفیف قائل شوند. در آخر جلسه هیات قضایی وارد شور شد و اصغر را به 10 سال زندان با احتساب روزهای بازداشت محکوم کرد.

منبع:رکنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | زندان | معتاد | اعتراف | دادگاه | بازداشت | قتل | قصاص

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog