چک کردن دریافت فوتبال استقلال مهدی رحمتی

چک کردن: دریافت فوتبال استقلال مهدی رحمتی تراکتورسازی استقلال تهران استقلال مهدی رحمتی

گت بلاگز مازندران آغاز صحبت آقای روحانی در سالن سید رسول حسینی شهر ساری

سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در سالن سید رسول حسینی شهر ساری شروع شد.

آغاز صحبت آقای روحانی در سالن سید رسول حسینی شهر ساری

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، آقای روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز در ورزشگاه سید رسول حسینی ساری حضور یافت و گفت : شما مردم مازندران در خرداد سال 92 قیام بزرگی به پا کردید ، با حضورتان در مسجد جامع به همه جای کشور عزیزمان ایران خبر فرستادید.

وی افزود : آن روز گفتید می خواهیم اصلاحات و اعتدال پیروز شود ، امروز معتقدیم بحث گزینش بر سر چند نفر نیست بلکه گزینش بین دو تفکر است.

آقای روحانی گفت : مردم کشور عزیزمان ایران یا راه تعامل با دنیا را گزینش می کنند یا راه تقابل ؛ یا ره خرافه را گزینش می کنند یا عقلانیت ؛ یا شعار را گزینش می کنند یا برنامه و عمل .

آغاز صحبت آقای روحانی در سالن سید رسول حسینی شهر ساری

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری افزود: مردم یا می خواهند به سال 91 برگردند و یا به پیش بروند ؛ امروز و دیروز مردم اصفهان و تبریز فریاد زدند ما به عقب برنمی گردیم.

وی افزود : مردم مازندران هم می گویند ما هم به عقب برنمی گردیم ، مردم می گویند نمی خواهیم به رادیوها گوش کنیم و شاهد باشیم که قطعنامه جدیدی علیه کشور عزیزمان ایران وضع شده است باشد .

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت : مدیر جمهور آینده کشور عزیزمان ایران باید در مجامع جهانی از حقوق ملت کشور عزیزمان ایران دفاع کند.

سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در سالن سید رسول حسینی شهر ساری شروع شد.

آقای روحانی افزود : ما آن زمانی که نتوانستیم از حقوق مردم دفاع کنیم کشور عزیزمان ایران را در محاصره و حصر قرار دادیم ، راست است که آنها ما را احاطه کردند درست است که می درخواست کردند مردم را از حقوقشان محروم کنند ، آیا راه دفاع از مردم کشور عزیزمان ایران سخن درشت گفتن بود ؟ یا با تعقل گفتن ؟ شورای امنیت شرکت ملل و ملت کشور عزیزمان ایران همان هستند و عوض نشده اند.

وی گفت : نحوه استفاده از قدرت ملت کشور عزیزمان ایران در برابر دنیا عوض شد ، ملت کشور عزیزمان ایران قدرتمند هستند و کسانی باید باشند که در مجامع جهانی با استدلال سخن بگویند تا از حق ملت کشور عزیزمان ایران دفاع کنند.

وی افزود : جمعه روز گزینش است ، اگر می خواهید به شرایط تحریم برگردید دلواپسان هم آجرها را در انبار چیده اند ، آیا باید دیوار درست شود یا ما با آجر پل بسازیم؟ آیا می خواهیم دین را جهت سیاست استفاده کنیم یا سیاست را جهت دین؟ مردم روز جمعه با آرای خود به همه ثابت خواهند کرد که کدام را گزینش می کنند؟

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم مازندران می خواهند استان آنها دروازه کشور عزیزمان ایران به شرق و غرب باشد ، ما معتقدیم باید راه ارتباطی کشور عزیزمان ایران با دنیا از مازندران ، گیلان و گلستان برقرار شود ؛ مردم ، گزینش با شماست.


در حال تکمیل…

آغاز صحبت آقای روحانی در سالن سید رسول حسینی شهر ساری

انتهای پیام/آ

واژه های کلیدی: ایران | انتخابات | مازندران | ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | آغاز سخنرانی | روحانی در مازندران | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog