چک کردن دریافت فوتبال استقلال مهدی رحمتی

چک کردن: دریافت فوتبال استقلال مهدی رحمتی تراکتورسازی استقلال تهران استقلال مهدی رحمتی

گت بلاگز اصفهان نماینده مجلس خواستار زیاد کردن پوشش بیمه ای بیماران سوانح سوختگی شد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: درمان بیماران ناشی از سوختگی بسیار هزینه بر است بنابر این پوشش بیمه ای این بیماران باید زیاد کردن یابد.

نماینده مجلس خواستار زیاد کردن پوشش بیمه ای بیماران سوانح سوختگی شد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،پایگاه اطلاع رسانی منزل ملت به نقل از ‘ عباسعلی پوربافرانی ‘ افزود: جهت اصلاح اوضاع این بیماران باید پوشش بیمه ای، تعداد تخت های سوختگی و همچنین بیمارستان های سوانح سوختگی در کشور زیاد کردن یابد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه هر سال هموطنان زیادی دچار سوختگی می شوند که این عنوان اهمیت زیاد کردن تخت های بیمارستانی و همچین بیمارستان مجهز سوختگی را دو چندان می کند، تصریح کرد: متاسفانه بیمارستان های سوختگی تنها در کلانشهرها وجود دارد و استان های کوچک و محروم از این مجموعه های درمانی برخوردار نیستند.
نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیماران سوختگی مناطق محروم به علت نبود مراکز درمانی مجهز به اجبار باید به کلانشهرها سفر کنند، افزود: این افراد علاوه بر تحمل هزینه های زیاد درمان خود باید هزینه های مالی زیادی را بابت سفر پرداخت کنند.
پوربافرانی راجع به حمایت بیمه ای از بیماران سوختگی، گفت: اگر در دعوا، درگیری و تصادف، فرد دچار سوختگی شود و مستندات مورد نیاز را جهت ارائه نداشته باشد بیمه ها زیر بار هزینه های درمان نمی روند.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیماران سوختگی نیازمند مواظبت های خاص و خاص هستند، تصریح کرد: تعداد بیمارانی که به دلایل متفاوت از جمله بی احتیاطی دچار سوختگی می شوند و جهت درمان سوختگی با درصد اوج به عمل های جراحی نیاز دارند، زیاد هستند ولی شرکت های بیمه گر، حمایت های حداقلی از این بیماران انجام می دهند.
وی افزود: این حمایت ها در حدی است که هنگامی که بیمار به مرحله ترمیم پوست می رسد، بیمه ها این نوع عمل ها را به عنوان قشنگی تلقی می کنند و دست از حمایت بیمار می کشند.
انتهای پیام/م

عبارات مهم : درمانی

واژه های کلیدی: درمانی | سوختگی | سوختگی | بیمارستان | بیمارستان | نماینده مجلس | بیماران نیازمند | پوربافرانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog