چک کردن دریافت فوتبال استقلال مهدی رحمتی

چک کردن: دریافت فوتبال استقلال مهدی رحمتی تراکتورسازی استقلال تهران استقلال مهدی رحمتی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازیکنان کشور عزیزمان ایران با کمترین دریافت بالاترین میزان خروجی را داشتند / کی‌روش

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران از عملکرد مردانش تقدیر کرد و گفت: دنیا باید توجه بیشتری به این مردان ایرانی داشته باشد، آنها بدون حمایت و پول و

بازیکنان کشور عزیزمان ایران با کمترین دریافت بالاترین میزان خروجی را داشتند / کی‌روش

کی روش: بازیکنان کشور عزیزمان ایران با کمترین دریافت بالاترین میزان خروجی را داشتند

عبارات مهم : ایران

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران از عملکرد مردانش تقدیر کرد و گفت: دنیا باید توجه بیشتری به این مردان ایرانی داشته باشد، آنها بدون حمایت و پول و امکانات دست به کار بزرگی زدند.

به گزارش ایلنا، کارلوس کی روش سرمربی موفق تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در مصاحبه با جمع خبرنگاران حاضر در مقر خبری تحت کنترل کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: مردان من فوق العاده بودند، ده نفره شدند و باز هم دروازه ما باز نشده باقی ماند. من نمی دانم این بازی یک بازی فوق العاده و بزرگ بوده یا خیر ولی می دانم که یک مبارزه شگفت انگیز و قشنگ بود.

بازیکنان کشور عزیزمان ایران با کمترین دریافت بالاترین میزان خروجی را داشتند / کی‌روش

وی ادامه داد: به خصوص در نیمه دوم هنگامی که یکی از مردانم تیم ملی از زمین خارج شد، اوضاع ما به شدت سخت بود و من افتخار می کنم که چنین مردانی در اختیار دارم. این رشد تیمی رویایی و باورنکردنی هست. ما باهم بودن را تجربه کردیم.

کی روش در پاسخ به پرسش خبرنگاران راجع به رکورد گل نخوردن نیز گفت: چندان دلواپس آن نیستیم و در اولویت ما نیست، این بخشی از راه روشن و حرفه ای ما است که شکل گرفته و البته مهم و ارزشمند هست. ما تلاش می کنیم دفاع خوبی داشته باشیم، حمله خوبی داشته باشیم و اگر به شخصیت بازیکنان من خوب نگاه کنید درک منظور من هم راحت تر خواهد بود.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران از عملکرد مردانش تقدیر کرد و گفت: دنیا باید توجه بیشتری به این مردان ایرانی داشته باشد، آنها بدون حمایت و پول و

کی روش ادامه داد: بازیکنان جهت زندگی خود می جنگیدند، آنها جهت تاریخ ساز بودن جنگیدند، جهت اعتبار و شهرت ملی و این چیزها بسیار ارزشمند هست. به نظر من حق داریم توقع داشته باشیم دنیا به این مردان ایرانی توجه بیشتری داشته باشد، آنها بدون امکانات خوب و بدون توانایی مالی، بدون حمایت کار بزرگی را انجام داده اند.

وی افزود: بازیکنان من با پایین ترین میزان دریافتی و کمترین امکانات می توانند بالاترین میزان خروجی را داشته باشند.

واژه های کلیدی: ایران | مردان | ایرانی | فوتبال | امکانات | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog