چک کردن دریافت فوتبال استقلال مهدی رحمتی

چک کردن: دریافت فوتبال استقلال مهدی رحمتی تراکتورسازی استقلال تهران استقلال مهدی رحمتی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت محصولات تنظیم بازاری شب عید اعلام شد

مدیرعامل شرکت میادین و میوه و تره‌بار پایتخت کشور عزیزمان ایران : این وعده و قول را به مردم می‌دهیم که هیچگونه مشکلی جهت تامین نیاز مردم به انواع میوه و کالاهای

قیمت محصولات تنظیم بازاری شب عید اعلام شد

قیمت محصولات تنظیم بازاری شب عید اعلام شد

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل شرکت میادین و میوه و تره بار پایتخت کشور عزیزمان ایران : این وعده و قول را به مردم می دهیم که هیچگونه مشکلی جهت تامین نیاز مردم به انواع میوه و کالاهای اساسی وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت میادین و میوه و تره بار پایتخت کشور عزیزمان ایران از توزیع میوه های تنظیم بازاری با همکاری شرکت میادین میوه و تره بار از تاریخ ۲۳ اسفند امسال خبر داد و گفت:براساس تصمیم تنظیم بازار ۴ هزار تن پرتقال و ۲ هزار تن سیب در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران عرضه می شود.

قیمت محصولات تنظیم بازاری شب عید اعلام شد/ شروع توزیع از 23 اسفند

قیمت محصولات تنظیم بازاری شب عید اعلام شد

عبدالحسین رحیمی مدیرعامل شرکت میادین و میوه و تره بار پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با تسنیم، راجع به اوضاع تنظیم بازار میوه شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در ایام نهایی امسال اظهار کرد: برنامه های مختلفی جهت شب عید و تنظیم بازار این محصول در شرکت میادین میوه و تره بار وجود دارد ولی این وعده و قول را به مردم می دهیم که هیچگونه مشکلی جهت تامین نیاز مردم به انواع میوه و کالاهای اساسی وجود ندارد.

وی افزود: 10 تا 11 هزار تن انواع میوه و تره بار آماده عرضه در ایام نهایی سالجاری است و این محصولات به وفور در دسترس مردم قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت میادین و میوه و تره‌بار پایتخت کشور عزیزمان ایران : این وعده و قول را به مردم می‌دهیم که هیچگونه مشکلی جهت تامین نیاز مردم به انواع میوه و کالاهای

* عرضه 6 محصول پرمصرف میوه و تره بار با 20 درصد تخفیف از 25 اسفندماه

مدیرعامل شرکت میادین میوه و تره بار با اشاره به آینده نگری جشنواره ای تخفیفات آخر سال در میادین میوه و تره بار گفت: از تاریخ 25 اسفندماه سالجاری جاری قیمت 6 محصول سیب زرد و قرمز، پرتقال تامسون و جنوب، پیاز، سیب زمینی و گوجه فرهنگی با 15 تا 20 درصد تخفیف نسبت به قیمت نامه میادین میوه و تره بار به فروش می رسد.

وی همچنین راجع به اوضاع کیفیت میوه هایی که در میادین میوه و تره بار عرضه می شود گفت: با توجه به اینکه نیاز مردم در ایام نهایی سال به میوه درجه یک است بخش عمده محصولات کشاورزی عرضه شده است در میادین درجه یک خواهد بود و محصول بی کیفیت عرضه نخواهد شد؛ مردم می توانند محصول مورد نظر خود را از روی پالت های میادین میوه و تره بار به صورت دستچین خریداری کنند.

قیمت محصولات تنظیم بازاری شب عید اعلام شد

* جهت تنظیم بازار شب عید امسال میوه وارداتی نداریم

مدیرعامل شرکت میادین و میوه و تره بار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه براساس اعلام تنظیم بازار جهت شب عید امسال میوه وارداتی نخواهیم داشت، گفت: تمام نیاز مردم به خرید انواع میوه از محصولات داخلی تامین شده است است که کیفیت مناسبی نیز دارد.

مدیرعامل شرکت میادین و میوه و تره‌بار پایتخت کشور عزیزمان ایران : این وعده و قول را به مردم می‌دهیم که هیچگونه مشکلی جهت تامین نیاز مردم به انواع میوه و کالاهای

رحیمی اظهار کرد: براساس تصمیم ستاد تنظیم بازار 4 هزار تن پرتقال در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران عرضه می شود که سهم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با توجه به کشش آن 500 تا 700 تن هست، همچنین 2هزار تن سیب سفید و قرمز در ایام نهایی سال در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با قیمت تنظیم بازاری عرضه خواهد شد.

وی در پاسخ به اینکه قیمت مصوب سیب و پرتغال تنظیم بازار شب عید چقدر تعیین شده است هست، گفت: ستاد تنظیم بازار قیمت این محصولات را به ما اعلام نکرده است.

قیمت محصولات تنظیم بازاری شب عید اعلام شد

* فعالیت 50 جایگاه ستاد تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار

وی یادآور شد: جهت جلوگیری از زیاد کردن قیمت ها در ایام نهایی امسال 50 جایگاه عرضه رایگان محصولات ستاد تنظیم بازاری در اختیار مسئولان قرار گرفته است تا آنها با عوامل خودشان در این مراکز توزیع داشته باشند.

مدیرعامل شرکت میادین و میوه و تره بار پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به وقت شروع توزیع میوه تنظیم بازاری شب عید گفت: ستاد تنظیم بازار اعلام کرده است که از روز 23 اسفندماه سالجاری اقدام به عرضه محصولات تنظیم بازاری خواهد کرد.

بنابراین گزارش شرکت تعاون روستایی وزارت جهاد کشاورزی پیش از این اعلام کرده بود که وقت شروع میوه های شب عید از تاریخ 20 اسفندماه خواهد بود که از امروز شروع نشده و با 3 روز تاخیر انجام خواهد شد.

رحیمی گفت: 60 جایگاه تک محصول نیز جهت عرضه پرتقال، سیب و سایر محصولات در میادین میوه و تره بار در نظر گرفته شده است است که محصولات خود را 15 تا 20 درصد زیر نرخنامه میادین میوه و تره بار عرضه می کنند.

وی همچنین با اشاره به ادامه توزیع تخم مرغ های تنظیم بازاری در میادین میوه و تره بار گفت: از دو ماه گذشته عرضه تخم مرغ تنظیم بازاری با قیمت هر شانه 12600 تومان شروع شده است است که توزیع این محصول در ایام نهایی سال نیز ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت میادین و میوه و تره بار پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: در صورتی که مردم هرگونه مشکلی راجع به کیفیت این محصولات نظیر شکستگی داشته باشند می توانند همان موقع آن را به غرفه عرضه کننده عودت دهند.

رحیمی قیمت مرغ گرم در میادین میوه و تره بار را 7200 اعلام کرد و گفت: در ایام نهایی سال جهت جلوگیری از افزازیش قیمت این محصول مرغ منجمد نیز به وسیله شرکت پشتیبانی اموردام در میادین میوه و تره بار توزیع خواهد شد.

وی در خصوص اوضاع عرضه گوشت قرمز در میادین میوه و تره بار شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: گوشت قرمز عرضه شده است در میادین میوه و تره بار تنها به صورت تنظیم بازاری خواهد بود که قیمت هر کیلوگرم گوشت شقه گوسفندی 33 هزار تومان، ران گوسفندی 43 هزار تومان، سردست 42 هزار تومان و کف دست با ماهیچه 42 هزار تومان است و همچنین هر کیلوگرم گوشت سردست گوساله پاک شده است 39 هزار و 600 تومان و ران پاک شده است گوساله 42 هزار تومان با قیمت مصوب تنظیم بازار عرضه می شود.

مدیرعامل شرکت میادین و میوه و تره بار پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنین راجع به عرضه برنج در میادین میوه و تره بار گفت: ما مراکزی را در اختیار شرکت بازرگانی دولتی قرار داده ایم تا برنج تنظیم بازاری را با قیمت مصوب خود به دست مصرف کنندگان برساند همچنین بهره برداران خود میادین میوه و تره بار نیز امکان توزیع این محصولات با قیمت مصوب را دارند.

رحیمی در ارتباط با ساعات کار میادین و بازارهای تره بار در ایام نهایی سال و تعطیلات نوروزی گفت: ساعات کار میادین میوه و تره بار از 25 اسفند تا 28 اسفند از 8 صبح تا 21 شب خواهد بود تا مردم بتوانند در ساعات بیشتری از روز خرید خود را انجام دهند؛ ساعت کار میادین در تاریخ 29 اسفند نیز از 8 صبح تا 15:30 خواهد بود.

وی افزود: ساعات کار میادین در روزهای ابتدایی سال آینده نیز از تاریخ سوم تا پنجم فروردین در میادین (بدون فعالیت بازارهای محلی) از ساعت 8 صبح تا 13 خواهد بود و در فاصله زمانی ششم تا دوازدهم اسفندماه تمام بازارها و میادین میوه و تره بار از ساعت 8 صبح تا ساعت 13 برگزار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت میادین و میوه و تره بار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در روز 13 فروردین ماه سال 97 نیز 18 جایگاه اقدام به عرضه محصولات کشاورزی مورد نیاز مردم خواهند کرد.

رحیمی در آخر صحبت های خود با اشاره به اینکه شرکت میوه و تره بار شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال 97 برنامه توسعه بازارهای خود را دارد گفت: براین اساس در سال 97 در محله هایی که بازار عرضه میوه و تره بار شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود نداشته باشد اقدام به ایجاد این مراکز خواهیم کرد همچنین با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حال ایجاد اپلیکیشن هایی جهت عرضه محصولات در اینترنت هستیم تا میزان تردد افراد جهت خرید محصولات به حداقل برسد.

واژه های کلیدی: ایران | بازار | تنظیم | میادین | محصولات | قیمت بازار | محصولات کشاورزی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog